Diamantová mikrodermabraze

Diamantová mikrodermabraze Brno

Diamantová mikrodermabraze je jednou z nejoblíbenějších metod v oblasti kosmetických služeb; konkrétně v péči
o pleť. Diamantová mikrodermabraze je velmi účinná kosmetická metoda, která navrací ošetřené pleti svěží a zdravý vzhled. Po ošetření diamantovou mikrodermabrazí je pleť pružná, hebká a především s přirozeným leskem, který pokožka obličeje ztrácí v průběhu procesu stárnutí.

Oblíbenost diamantové mikrodermabraze spočívá, vyjma uvedených výrazných kosmetických efektů, rovněž ve skutečnosti, že výsledek je viditelný téměř ihned po ošetření ! Ošetření diamantovou mikrodermabrazí je skutečným hitem v oblasti kosmetické péče, kdy sama aplikace metody je navíc velmi příjemná – pamatujte, že pro krásný a mladistvý vzhled se netrpí !

Téměř okamžitě znatelný výsledek
Zdravý a svěží vzhled
Pleť se stává hladkou, hebkou a velmi pružnou
Pocitově je ošetření velmi příjemné

Technologie diamantové mikrodermabraze funguje principem jemného mechanického obrušování epidermis pomocí speciálních diamantových nástavců. Takto se za současného působení vakua odstraňují nečistoty a odumřelé kožní buňky. Diamantová mikrodermabraze zkvalitňuje průchodnost pokožky obličeje pro další aplikované vyživující a léčebné prostředky.

Vyhlazuje jemné vrásky
Odstraňuje jizvy po akné
Zmírňuje vzhled pooperačních jizev a strií
Hloubkově čistí póry
Snižuje produkci kožního mazu u mastných typů pleti
Výrazně zlepšuje prokrvení pleti
Odstranění jemných povrchových pigmentací
Sjednocuje barevný odstín pleti
Má vliv na prevenci proti stárnutí

Služby diamantové mikrodermabraze souvisejí s kompletním odlíčením, důkladným povrchovým vyčištení pleti, samotné diamatové microdermabrazi, výživné pleťové masce a aplikaci speciálního pleťového krému.

Kompletní kosmetické služby v Brně související s aplikací diamantové mikrodermabraze v délce šedesáti minut u mne pořídíte za 650,- Kč vč. DPH

Rubrika: