Kosmetika Brno | Denní, večerní, a slavnostní líčení

Každá žena si přeje být ještě krásnější a více se líbit okolí i sama sobě. Aby žena podtrhla svou přirozenou krásu je rovněž zapotřebí zvolit správný make up. Líčení rtů, líčení očí, svatební líčení, večerní líčení, nebo líčení na pracovní setkání, to vše mám pro své klientky připraveno v našem kosmetickém studiu. 

  • Denní líčení zvýrazňuje přirozenou krásu, potlačuje nedostatky pleti a jemně domodelovává tvář, aby působila svěže a přirozeně. Denní líčení je lehké a přirozené. Právě denní líčení zdůrazňuje nejvíce přirozený ženin půvab.
  • Večerní líčení se liší od denního líčení jak intenzitou, způsobem líčení, výběrem tónů, tak i náročností. Na večer se líčíme  nápadnějšími a intenzivnějšími barvami, které více zvýrazní pohled.Kouřové líčení se hodí nejen na večírky a pozdně odpolední společenské události, ale kouřové oči přitáhnou pozornost i během všedního dne.
  • Svatební a slavnostní líčení zvýrazňuje krásu každé ženy, je jemně výrazné, sexy, luxusní a vypadá dobře a přirozeně na fotografiích či videozáznamech.
  • Business líčení na ženě zvýrazní její šarm, důvěryhodnost, je luxusní, nevyzývavé a zdůrazňuje osobnost ženy. Business líčení volíme na pracovní jednání či obchodní schůzky.

Ceník večerního, denního, slavnostního, obchodního a svatebního líčení

Denní líčení Denní líčení zvýrazňuje přirozenou ženinu krásu V jarních, podzimních
a zimních obdobích plní i ochrannou funkci.
45 minut 350,- Kč
Večerní líčení
Večerní líčení dbá na celkový look, kdy zejména spolu s účesem, doplňky
a zvolenou toaletou podtrhuje jednotný ženin styl a zvýrazňuje její rysy.
Buďte výjimečná.
60 minut 600,- Kč
Business líčení Líčení vhodné pro oficiální jednání s pracovními či obchodními partnery se vyznačuje krytým luxusem, zvýrazňuje přirozenou krásu, vytváří dojem serióznosti, atraktivity a důvěryhodnosti 60 minut 550,-Kč
Svatební líčení  Líčení na speciální a slavnostní příležitosti žena volí pro chvíle, kdy si přeje vypadat vyjímečně, nádherně, s luxusním lookem a dostatečně výrazné,
aby vypadalo ještě lépe na fotografiích.
60 minut 600,- Kč
Slavnostní líčení Slavnostní líčení je výraznější, nevšední nalíčení pro jedinečnou příležitost dle Vašeho přání a příležitosti na kterou se chystáte. 60 minut 600,- Kč