Kosmetika Brno - Depilace cukrovou pastou

Depilace cukrovou pastou zajistí krásné hladké nohy bez chloupků po dobu několika týdnů

Depilace cukrovou pastou je jedna z nejstarších metod depilace pokožky, která vychází z tradic Blízkého východu. Depilace cukrovou pastou se těší stále větší oblibě, nejen u nás, v České republice, ale v rámci kosmetických úkonů lze říci, že doslova po celém světě. Depilační hmota je zcela přírodním produktem, a neobsahuje tedy žádné chemické látky, minimálně dráždí pokožku a je v hodná pro alergiky i osoby nesnášející klasické depilační hmoty a chemické depilační výrobky. 


V průběhu depilace cukrovou pastou tato hmota zároveň odstraňuje odumřelé buňky z povrchu kůže, a tak zároveň působí jako čistě přírodní peeling. Vysoká koncentrace cukru v kosmetické depilační pastě působí na pokožku protizánětlivě, neboť, jak každá kuchařka jistě ví, cukr je přírodním konzervant, kdy brání množenínežádoucích mikroorganismů. Oproti metodě depilace voskem se chloupky při depilaci cukrovou pastou vytrhávají ve směru jejich růstu, tudíž je celý proces depilace méně bolestivý, chloupky nezarůstají a pokožka se nezanítí. 

Při dlouhodobějším využívání kosmetických služeb v oblasti depilace cukrovou pastou zjišťujeme, že chloupky, které dorůstají, jsou mnohem jemnější. Pravidelným využíváním depilace cukrovou pastou a pravidelnou péčí o pokožku se výrazně sníží jejich množství.

Autor : Václav Kolesa | Foto: [ navchannya.com.ua ]
Rubrika: