NEWS

Diamantová mikrodermabraze

Diamantová mikrodermabraze Brno

Diamantová mikrodermabraze je jednou z nejoblíbenějších metod v oblasti kosmetických služeb; konkrétně v péči
o pleť. Diamantová mikrodermabraze je velmi účinná kosmetická metoda, která navrací ošetřené pleti svěží a zdravý vzhled. Po ošetření diamantovou mikrodermabrazí je pleť pružná, hebká a především s přirozeným leskem, který pokožka obličeje ztrácí v průběhu procesu stárnutí.

Česky

Kosmetika a kosmetické služby

Kosmetika Estesophy mne a mé klienty přesvědčila o své nadstrandardní kvalitě

Kosmetikou lze nazvat lidskou činnost pečující o krásu lidského těla. Tato činnost může být prováděna různými prostředky - např. prostředky fyzikálními, chemickými či biologickými. Kosmetika také slouží k odstranění či zakrytí některých tělesných vad či konkrétních fyzických nedostatků. Slovem kosmetika pak nazýváme i různé přípravky a látky, které se používají právě pro tyto účely, v obchodním prostředí se jedná o běžný sortiment kosmetiky, který se obvykle prodává v drogeriích či v parfumeriích.

Česky

Kosmetika Brno - Depilace cukrovou pastou

Depilace cukrovou pastou zajistí krásné hladké nohy bez chloupků po dobu několika týdnů

Depilace cukrovou pastou je jedna z nejstarších metod depilace pokožky, která vychází z tradic Blízkého východu. Depilace cukrovou pastou se těší stále větší oblibě, nejen u nás, v České republice, ale v rámci kosmetických úkonů lze říci, že doslova po celém světě. Depilační hmota je zcela přírodním produktem, a neobsahuje tedy žádné chemické látky, minimálně dráždí pokožku a je v hodná pro alergiky i osoby nesnášející klasické depilační hmoty a chemické depilační výrobky. 

Česky