Kosmetické služby a kosmetická ošetření

O Vaši pleť se pečuje ručním způsobem za použití kosmetických produktů značky Anubis Barcelona dle sezóny, typu a stavu pleti. Galvanická ionizace pro vstřebaní sér a masek do pokožky.  

Součástí péče o krásnější pleť je také elektro-koagulace, tedy neinvazivní metoda na bázi radiofrekvence, která se používá na odstranění kožních nedostatků, mílií, ucpaných pórů, bradaviček, drobných cévek, hemangiomů, kožních výrůstků (fibromů) atd.

Kolagenová indukční terapie (CIT), také známá jako microneedling, je kosmetický postup, při němž se opakovaně propichuje kůže malými sterilními jehlami. Mikrojehličkování kůže se používá na zlepšení stavu jizev po akné, ale je také účinné jako prevence stárnutí pokožky s použitím rostlinných kmenových buněk.


Čištění pleti

Odlíčení, povrchové čištění pleti, peeling,  hloubkové čištění pleti manuální i utrazvukem , pleťová maska, pleťový krém.

 • 45 minut

800 Kč

Hydratační kosmetické ošetření

Ošetření pro všechny typy pleti s nedostatkem hydratace. Je vhodná i pro pokožku s ekzémem a lupenkou.

Odlíčení, povrchové čištění pleti, peeling, hloubkové čištění pleti manuální i utrazvukem, sérum, masáž, pleťová maska, pleťový krém.

 • 60 minut

1200 Kč

Vital Line 

Ošetření pro revitalizaci a projasnění pleti, posílení hydratace.

Odlíčení, povrchové čištění pleti, peeling, hloubkové čištění pleti manuální i ultrazvukem , sérum, ionizace, masáž obličeje a dekoltu, pleťová maska, pleťový krém.

 • 90 minut

1400 Kč

Ošetření New Even

Ošetření určené pro aktivaci buněčné regenerace a revitalizaci pokožky. Vhodné pro pleť bez lesku a jasu a také pro pleť s akné.
Odlíčení, povrchové čištění pleti, peeling Renewal peel, hloubkové čištění pleti, masáž obličeje a dekoltu s krémem s aktivním kyslíkem, maska New Even Mask Repair, pleťový krém.

 • 90 minut

1500 Kč

Ošetření Effectivity  

Ošetření proti vráskám se zlatem, perlami a kaviárem, buněčná obnova a zpevnění.  
Odlíčení, povrchové čištění pleti, peeling s AHA kyselinami, kaviárem a perlami, sérum, masáž obličeje a dekoltu, maska s koloidním zlatem, pleťový krém.

 • 90 minut

1600 Kč

Liftingové ošetření Sublime D-lift

Sublime D-Lift je liftingová a zpevňující řada obličeje s inovativními a vysoce účinnými formulemi, která oddaluje stárnutí buněk a omlazuje pleť dokonce až do stavu o deset let mladší. 

Odlíčení, povrchové čištění pleti, Lift Active Peel (chemický peeling), sérum DMAE+C Lift, ionizace, masáž obličeje a dekoltu Sesam Oil Organic Elixir, vitamínová maska, ionizace, pleťový krém

 • 90 minut

1600 Kč

Chemický peeling

Chemicky peeling  Anubismed Resorcinol.
Chemický peeling s depigmentačními vlastnostmi a anti-age účinky. Zmírňuje projevy stárnutí a viditelně omlazuje, dodává tonus a rozjasňuje.

Chemicky peeling Anubismed Azelaic.
Chemický peeling regulující mazotok, je protizánětlivý, keratolytický, omezuje tvorbu komedonů. Stahuje póry, je ideální pro aknózní pleť s nerovnostmi, zčervenalou a stárnoucí.

 • 60 minut

1400 Kč

Microneedling

Kolagenová indukční terapie (CIT), také známá jako microneedling, je kosmetický postup, který zahrnuje opakované propichování kůže malými sterilními jehlami (mikrojehličkování kůže). Používá se na zlepšení stavu jizev po akné, ale je také účinná jako prevence stárnutí pokožky s použitím rostlinných kmenových buněk.

 • 60-90 minut

1600 Kč

Elektrokoagulator

Elektro koagulace je neinvazivní metoda na bázi radiofrekvence, používaná na odstranění kožních vad, mílií, ucpaných pórů, bradavic, drobných cévek, hemangiomů, kožních výrůstků (fibromů) atd.

 • 30 minut

500 Kč

Tělové ošetření

Povrchové čištění kůže, užití peelingu či solného mýdla, provedení masáže aroma olejem, ošetření detoxikačním krémem

 • 90 minut

1400 Kč

Masáž zad a šíje

Masáž zad a šíje

 • 30 min

450 Kč

Celková masáž celého těla

Masáž zad, rukou, nohou a šíje

 • 60 min

850 Kč

Lash lifting

Lash lifting napomáhá zvýraznit přirozenou linii řas a tím i celého oka.
Oči jsou výraznější, opticky zvětšené, řasy krásně natočené a viditelné

890 Kč

Úprava obočí

Upravené obočí rámuje obličej, dává mu výraz a zjemňuje celkový vzhled

200 Kč

Depilace horního rtu

Odstranění drobných chloupků nad horním rtem

200 Kč

Depilace brady

Odstranění drobných chloupků na bradě

200 Kč

Depilace tváří

Odstranění drobných chloupků na tvářích

200 Kč

Barvení obočí

Sladění s barvovým typem a barvou vlasů pro přirozený vzhled

200 Kč

Barvení řas

Optické prodloužení a zvětšení objemu řas, sladění s barvovým typem, barvou obočí a vlasů pro přirozený vzhled

200 Kč

Trhání chloupků z nosu

Odstranění chloupků z nosu

200 Kč